O Mnie 2021-01-19T10:33:58+00:00

Agnieszka Pytyś

Od ponad 15 lat prowadzę Kancelarię Finansowo-Ubezpieczeniową. Obsługuję w całej Polsce ponad 1000 Klientów. Specjalizuje się w tworzeniu planów długoterminowych zabezpieczeń, szczególnie dla osób z takimi zawodami jak Marynarze, Lekarze i Przedsiębiorcy.

Zajmuję się projektowaniem prywatnych rent chorobowych i wypadkowych wypłacanych okresowo lub dożywotnio.

Zaoferuję Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo przy wyborze odpowiedniego produktu. Gwarantuję, że moje doświadczenie zawodowe pozwoli na dobór rozwiązania, które będzie spełniało Państwa potrzeby, a mój serwis, jako doradcy ubezpieczeniowego i finansowego, będzie zaspokajał Państwa oczekiwania.

Osiągnięcia zawodowe:

Posiadam tytuł Specjalisty do Spraw Ubezpieczeń i Inwestycji.

Jestem Członkiem Million Dollar Round Table (MDRT)- jest to najważniejsze stowarzyszenie branży pośrednictwa finansowego, to międzynarodowe, niezależne stowarzyszenie zrzeszające ponad 39 tysięcy członków, co stanowi mniej niż 1 procent spośród najbardziej prominentnych przedstawicieli branży ubezpieczeń na życie i usług finansowych z 491 firm i 87 krajów lub terytoriów. Członkowie MDRT przejawiają wybitny poziom wiedzy fachowej, przestrzegają rygorystycznych norm etyki zawodowej i dbają o najwyższy poziom obsługi klienta. Przynależność do MDRT jest międzynarodowo uznawanym wyznacznikiem poziomu osiągnięć zawodowych w branży ubezpieczeń na życie i usług finansowych.

Laureatka wielu nagród i wyróżnień związanych z doradztwem ubezpieczeniowo finansowym oraz obsługą Klientów.

Serdecznie zachęcam do kontaktu ze mną. Sądzę, że moje doświadczenie pozwoli stworzyć Państwu, tak potrzebne w tych czasach, bezpieczeństwo finansowe dla siebie i swojej rodziny.

emerytury szczecin